Pressure Washer Repair appliancerepair-sd.com.
 
Grupa LB Profile
LB Profile na świecie
LB Profile - Poland

      W połowie 1997 roku w Chrzanowie, rozpoczęła działalność produkcyjno-handlową firma LB Profile- Poland. Pierwsze produkowane profile to efekt współpracy specjalistów angielskich, niemieckich i polskich, których doświadczenia w wytłaczaniu profili mają już ponad czterdziestoletnią tradycję. IQ Option iqoption.net.nz/ in new zealand

Wprowadzony na polski rynek system LB Profile PAD otrzymał nazwę handlową STYL 2000 (CLASSIC) i od momentu pojawienia się jest sukcesywnie modernizowany i rozbudowywany a ilość, asortyment i sprzedaż profili z roku na rok wzrasta.

W latach kolejnych oferta firmy została wzbogacona o nowoczesne systemy CONTOUR i CONCEPT, których konstrukcja odpowiada najnowszym trendom w dziedzinie profili okiennych z PVC.

      Podstawą sukcesu naszej firmy są jednak ludzie. Zatrudniamy wyłącznie polskich pracowników, co pozwala nam najlepiej ocenić specyfikę polskiego rynku oraz potrzeby naszych klientów.

Ich różnorodność stanowi dla nas bodziec do wprowadzania coraz doskonalszych rozwiązań, których jedynym celem jest satysfakcja naszych odbiorców. To przecież Ich zadowolenie gwarantuje wspólny rozwój i długoletnią, owocną współpracę.

Zapraszamy do odwiedzenie naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.